Nutrikon

Nutrikon jest placówką o szerokim spektrum działalności medycznej i odbywa się na kilku płaszczyznach:

W naszej przychodni oferujemy najwyższy poziom usług i opieki medycznej znakomitego i wysoko specjalistycznego zespołu, zarówno lekarskiego jak i pielęgniarskiego z zakresu:

  • ・ chirurgii ogólnej i onkologicznej
    ・ chirurgii naczyniowej
  • ・ ginekologii i położnictwa
  • ・ ginekologii estetycznej
  • ・ medycyny estetycznej
  • ・ żywienia
  • ・ interny
  • ・ gastroenterologii

W kręgu naszych specjalnych zainteresowań znajduje się problematyka chorób żylnych. Natomiast wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy także zabiegi laserowe z zakresu medycyny estetycznej: zabiegi mezoterapii, osocza bogatopłytkowego z fibryną, a także z zakresu ginekologii estetycznej np: leczenie atrofii pochwy, leczenie nietrzymania moczu.

W Nutrikonie oferujemy również pomoc osobom wymagającym odżywiania drogą sztuczną, zarówno do przewodu pokarmowego (gastrostomia lub jejunostomia), jak i drogą dożylną (pozajelitową). Z myślą o naszych pacjentach zajmujemy się leczeniem żywieniowym w warunkach domowych. W naszej Poradni Leczenia Żywieniowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami, odbywa się klasyfikacja do żywienia dojelitowego. W tym zakresie działamy już od 2012 r.

Z doświadczenia, wiemy jak ważne jest nieustanne pogłębianie wiedzy, dlatego też zakres naszych usług poszerzyliśmy o działalność szkoleniową na indywidualne zlecenia podmiotów leczniczych, izb pielęgniarskich i innych zainteresowanych. Organizujemy szkolenia w dziedzinie leczenia żywieniowego oraz z innych zagadnień medycznych. Od 2009 roku organizujemy cyklicznie coroczne spotkania pod nazwą “Opolskie Warsztaty Medyczne” z zakresu aktualnych wytycznych w leczeniu ran przewlekłych oraz w leczeniu żywieniowym.

Nasz zespół

lek. med. Piotr Worobiec

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

RobertWajda

lek. med. Robert Wajda

Specjalista chirurgii ogólnej

KatarzynaTarara

lek. med. Katarzyna Tarara

Specjalista położnictwa i ginekologii Specjalista chirurgii ogólnej

lek. med. Karol Popiołek

Specjalista chirurgii ogólnej

lek. med. Katarzyna Stachoń

Chirurg Ogólny. Lekarz medycyny estetycznej

cropped-logo.jpg

lek. med. Andrzej Żelowski

specjalista chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii

lek. med. Mariusz Tarara

Radiolog, Diagnosta

lek. med. Wojciech Szwedowski

Anestezjolog