Webinar – Leczenie ran

UWAGA: WEBINAR PRZEZNACZONY JEST WYŁĄCZNIE DLA PROFESJONALISTÓW MEDYCZNYCH.
MOŻE PRZEDSTAWIAĆ DRASTYCZNE ZDJĘCIA RAN.

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt.:

„Leczenie ran przewlekłych w przebiegu choroby nowotworowej”
Spotkanie poprowadzi ekspert – dr n. med. Grzegorz Krasowski – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Kiedy? 28 maja 2020 r., godz. 18:00
Gdzie? Facebook Live lub platforma Clickmeeting (do wyboru, szczegóły poniżej)

Dla uczestników zarejestrowanych na platformie Clickmeeting przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.

ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI NA PLATFORMIE CLICKMEETING – W PRZYPADKU, GDY NIE MAJĄ PAŃSTWO MOŻLIWOŚCI UCZESTNICZENIA W SESJI NA ŻYWO, ZAPIS WEBINARU, W FORMIE VIDEO, ZOSTANIE PAŃSTWU UDOSTĘPNIONY I PRZESŁANY E-MAILEM. TO ROZWIĄZANIE DAJE MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA WYKŁADU W DOWOLNYM MOMENCIE.

O wykładowcy:
Dr Krasowski w 1993 roku ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. W 1998 roku zdał egzaminy i uzyskał tytuł chirurga ogólnego, a w 2004 roku tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej. W 2001 roku obronił pracę doktorską „Niewydolność żył kończyn dolnych u kobiet w ciąży i w połogu” i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2015 roku po zdaniu egzaminów uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii onkologicznej. W pracy zawodowej interesuje się problemami przewlekłej choroby żylnej – zajmuje się leczeniem żylaków, pajączków żylnych, leczeniem przewlekłych ran – owrzodzeń kończyn dolnych. Wykonuje również przetoki tętniczo-żylne dla potrzeb dializoterapii.

Kwestie techniczne:
Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu.
Zachęcamy także do przesyłania pytań przed spotkaniem – na adres um@pl.urgo.com.

ISTNIEJĄ DWIE ALTERNATYWNE MOŻLIWOŚCI DOŁĄCZENIA DO WEBINARU:

1. FACEBOOK LIVE: TRANSMISJA ZOSTANIE UDOSTĘPNIONA NA STRONIE URGO MEDICAL POLAND, NA FACEBOOKU, W MOMENCIE JEJ ROZPOCZĘCIA.
DODATKOWO, LINK DO TRANSMISJI ZOSTANIE UMIESZCZONY NA STRONIE NINIEJSZEGO WYDARZENIA, RÓWNIEŻ W MOMENCIE JEGO ROZPOCZĘCIA.

2. CLICKMEETING: DRUGĄ MOŻLIWOŚCIĄ DOŁĄCZENIA DO WEBINARU JEST DOSTĘP POPRZEZ ZEWNĘTRZNĄ PLATFORMĘ. WYMAGANA JEST WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA NA STRONIE:
https://urgo.clickmeeting.pl/leczenie-ran-przewleklych-w-przebiegu-choroby-nowotworowej/register
PO REJESTRACJI OTRZYMACIE PAŃSTWO LINK Z DOSTĘPEM DO TRANSMISJI.

JEŚLI MAIL Z LINKIEM DOSTĘPOWYM OD CLICKMEETING DO PAŃSTWA NIE DOTARŁ,
ZALECAMY WEJŚĆ BEZPOŚREDNIO DO POKOJU, JUŻ PO ROZPOCZĘCIU WYDARZENIA, POPRZEZ LINK REJESTRACYJNY ( https://urgo.clickmeeting.pl/leczenie-ran-przewleklych-w-przebiegu-choroby-nowotworowej/register )

W przypadku wyboru przez Państwa zewnętrznej platformy streamingowej, Państwa dane osobowe wymagane przy dostępie do witryny, będą przetwarzane przez Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o. o., w celu realizacji udostępnienia transmisji i do czasu jej zakończenia. Polityka prywatności Laboratoria Polfa Łódź sp. z o. o. jest dostępna pod adresem: https://www.urgopolfalodz.pl/polityka-prywatnosci/

Zachęcamy do udostępniania informacji o spotkaniu wśród innych profesjonalistów, zajmujących się w swojej pracy zawodowej leczeniem ran.

Do zobaczenia!
Zespół Urgo Medical